Manufacturer No:ENC-120-24
Manufacturer:MEAN WELL
Type:Battery Chargers
Description:Battery Chargers 115.2W 27.6V 4A Desktop BatteyChargr
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Product Category: | Battery Chargers |
| RoHS: | Details |
| Chemistry: | Sealed Lead Acid |
| Output Voltage: | 24 V |
| Output Current: | 4 A |
| Brand: | MEAN WELL |
| Product Type: | Battery Chargers |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Battery |
| Unit Weight: | 2.161 lbs |
HOT
NPB-1200-24
Brand:MEAN WELL

GC30U-4P1J
Brand:MEAN WELL
RRC-SMB-DBC
Brand:RRC Power Solutions

GC330A48-C4P
Brand:MEAN WELL

4755
Brand:Adafruit

GC120A24-AD1
Brand:MEAN WELL

NPP-1200-48
Brand:MEAN WELL

NPB-1700-24
Brand:MEAN WELL

RRC-SCC1120
Brand:RRC Power Solutions

RRC-SMB-UBC
Brand:RRC Power Solutions
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






