Manufacturer No:CR-123APA/1B
Manufacturer:Panasonic
Type:Consumer Battery & Photo Battery
Description:Consumer Battery & Photo Battery Retail Packaging V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Panasonic |
| Product Category: | Consumer Battery & Photo Battery |
| RoHS: | Details |
| Rechargeable/Non-Rechargeable: | Non-Rechargeable |
| Battery Size: | CR123A |
| Output Voltage: | 3 V |
| Capacity: | 1550 mAh |
| Battery Chemistry: | Lithium Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Termination Style: | Button Top (Extending) |
| Length: | 34.5 mm |
| Width: | 17 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Brand: | Panasonic Industrial Devices |
| Product Type: | Consumer Battery & Photo Battery |
| other: | 12 |
| Subcategory: | Battery |
HOT
BR-2330/F3N
Brand:Panasonic Battery

SR721
Brand:Murata Electronics

VL-2330/VCN
Brand:Panasonic Battery

CR2450
Brand:Murata Electronics

CR2032
Brand:Duracell

CR-2032/HSN
Brand:Panasonic Battery

CR-2032/F2N
Brand:Panasonic Battery

CR2450X-HO
Brand:Murata Electronics

SR927R
Brand:Murata Electronics

BR2330A/GAN
Brand:Panasonic Battery
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






