Manufacturer No:2399668-3
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Automotive Connectors
Description:Automotive Connectors H&S 120mm Cable clip
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Automotive Connectors |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Accessory Type: | Clip |
| Color: | Black |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / DEUTSCH |
| Cable Diameter / Insulation Range: | 22.2 mm to 23 mm |
| Inside Diameter: | 22.25 mm |
| Length: | 12.1 mm |
| Material: | Polyamide (PA) |
| Outside Diameter: | 36.2 mm |
| Product Type: | Automotive Connectors |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Automotive Connectors |
HOT
2345394-2
Brand:TE Connectivity

2358664-3
Brand:TE Connectivity

ATM04-2P-SF01BLK
Brand:Amphenol SINE Systems

ATMH04-2PD
Brand:Amphenol SINE Systems

1-2356631-3
Brand:TE Connectivity

2388502-1
Brand:TE Connectivity

2376612-1
Brand:TE Connectivity

2395861-2
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

ATMH04-2PC
Brand:Amphenol SINE Systems

2388502-2
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






