Manufacturer No:PDP-30
Manufacturer:CUI Devices
Type:Circular DIN Connectors
Description:DIN Connectors Power Din Conn eConnectors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | DIN Connectors |
| Product: | Connectors |
| Standard: | DIN |
| Number of Contacts: | 3 Contact |
| Contact Gender: | Pin (Male) |
| Contact Plating: | Silver |
| Mounting Style: | Cable Mount |
| Current Rating: | 7.5 A |
| Voltage Rating: | 20 V |
| Packaging: | Box |
| Accessory Type: | - |
| Brand: | CUI Devices |
| Contact Material: | Brass |
| Product Type: | Circular DIN Connectors |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Circular Connectors |
| Unit Weight: | 0.352740 oz |
HOT
HDMIFTVC6ZN
Brand:Amphenol Socapex

M-XL-3-14
Brand:ITT Cannon

HDMIFTVC2N
Brand:Amphenol Socapex

C091 31G114 109 5 U
Brand:Amphenol Tuchel

C091 31G003 100 5 U
Brand:Amphenol Tuchel

PD-40VS
Brand:CUI Devices

C091 31G107 100 5 U
Brand:Amphenol Tuchel

1747981-1
Brand:TE Connectivity

C091 11G006 000 5 U
Brand:Amphenol Tuchel

T 3475 001
Brand:Amphenol Tuchel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






