Manufacturer No:GBR8PI
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Antenna Accessories
Description:Antenna Accessories MOUNTMGM3/458AUH FM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Antenna Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product: | Magnetic Mounts |
| Type: | Magnetic Mount with RG58A |
| For Use With: | 3/4 in |
| Brand: | TE Connectivity / Laird External Antennas |
| Product Type: | Antenna Accessories |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Antennas |
| Unit Weight: | 1.291 lbs |
HOTMB820
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

CC.001
Brand:Taoglas

ANT-MAG-RPSF-NM-1
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

BPXPHK
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas
ROKIT
Brand:Pulse Electronics
GPS-17519
Brand:SparkFun
CP20-01111
Brand:Kaga Electronics

ANT-MAG-B66-RPS
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies

23-0040-1
Brand:Tallysman

SPRINGB
Brand:Pulse Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






