Manufacturer No:LTC1569IS8-6#TRPBF
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Active Filters
Description:Active Filter Lin Phase DC Acc L Pwr 10th Order Lpa
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Active Filter |
| RoHS: | Details |
| Series: | LTC1569-6 |
| Filter Type: | Low Pass |
| Cutoff Frequency: | 64 kHz |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Analog Devices |
| Development Kit: | DC626A-A |
| Height: | 1.75 mm |
| Product Type: | Active Filters |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Filters |
| Unit Weight: | 0.002610 oz |
HOT
MAX7412EUA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX7410CPA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX297ESA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

LTC1067-50CS#PBF
Brand:Analog Devices

LTC1064-4CSW#PBF
Brand:Analog Devices

LTC1069-1IS8#TRPBF
Brand:Analog Devices

LTC1569IS8-6#PBF
Brand:Analog Devices

LTC1068-200IG#PBF
Brand:Analog Devices

MAX274BEWI+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX7405EPA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






