Manufacturer No:TLC14ID
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Active Filters
Description:Active Filter Butterworth
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Active Filter |
| RoHS: | Details |
| Series: | TLC14 |
| Cutoff Frequency: | 20 kHz |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Supply Voltage - Max: | 12 V |
| Supply Voltage - Min: | 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Texas Instruments |
| Height: | 1.58 mm |
| Length: | 4.9 mm |
| Operating Supply Voltage: | 9 V |
| Product Type: | Active Filters |
| other: | 75 |
| Subcategory: | Filters |
| Width: | 3.91 mm |
| Unit Weight: | 0.002677 oz |
HOT
MAX7419EUA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

HMC892ALP5E
Brand:Analog Devices

LTC1067IS#PBF
Brand:Analog Devices

MAX294EWE+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX7426CUA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX7401CSA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX7405ESA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX291ESA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX7411CUA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX7420EUA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






