Manufacturer No:P385A-115-11A-10
Manufacturer:Molex
Type:Accelerator Cards
Description:Accelerator Cards 385A PCIe card with Altera/Intel Arria 10 GX 1150 FPGA FPGA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | Accelerator Cards |
| Installed RAM: | 8 GB |
| Maximum RAM Capacity: | 32 GB |
| Brand: | BittWare |
| Product Type: | Accelerator Cards |
| Series: | 385A |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Tradename: | Arria 10 |
HOT
IA-220-U2-0001
Brand:BittWare

A-U200-A64G-PQ-G
Brand:Xilinx

A-U280-P32G-PQ-G
Brand:Xilinx

10E000AIB05X0
Brand:NexCOBOT
PCIe-3030NP-00A1E
Brand:Advantech

250-SOC-ZU19EG-E-2A-20
Brand:BittWare

XUPVVH-0027
Brand:BittWare

520N-21CMX-2P-00-R4R4
Brand:BittWare

EGX-TBT-A500-P
Brand:ADLINK Technology

G650-04528-01
Brand:Coral
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






