Manufacturer No:1301470175
Manufacturer:Molex
Type:AC Power Plugs & Receptacles
Description:AC Power Plugs & Receptacles L16-30R SNGL FlipLID COVER PLATE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | AC Power Plugs & Receptacles |
| RoHS: | Details |
| Current Rating: | 30 A |
| Voltage Rating: | 480 V |
| Series: | 130147 |
| Tradename: | Woodhead Watertite |
| Brand: | Molex |
| Product Type: | AC Power Plugs & Receptacles |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Connectors |
| Unit Weight: | 1.001 lbs |
HOT
1301470077
Brand:Molex

1301470027
Brand:Molex

NAC3FXXA-W-L
Brand:Neutrik

1301470175
Brand:Molex

1301470074
Brand:Molex

5602519
Brand:Phoenix Contact

1301470012
Brand:Molex

1301460131
Brand:Molex

HP-3-MDG
Brand:Amphenol Audio

1301460065
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






