Manufacturer No:364002-D01
Manufacturer:Qualtek
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords Int 2.5m 3x1.00 C13 EURO Power Cord
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qualtek |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Region: | EU |
| Type: | AC Power Cord |
| Receptacle: | IEC-320-C13 |
| Plug: | CEE 7/VII |
| Cable Length: | 2.5 m |
| Current Rating: | 10 A |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Shielding: | Unshielded |
| Jacket Color: | Black |
| Brand: | Qualtek |
| Conductor Color Coding: | Brown Blue Green-Yellow |
| Power Rating: | 2.5 kW |
| Product Type: | AC Power Cords |
| other: | 60 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Unit Weight: | 9.382874 oz |
HOT
EP-CBPC250V3PEU
Brand:AAEON UP

1300000094
Brand:Molex

1300030048
Brand:Molex

3-135-930
Brand:Schurter

PC-ASLK020M
Brand:Bel

IF13-US3-H05-3100-WF-200
Brand:Schaffner

P29016-M5
Brand:Amphenol SINE Systems

312019-01
Brand:Qualtek

1300830284
Brand:Molex
1300830210
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






