Manufacturer No:P29036-M1
Manufacturer:Amphenol
Type:AC Power Cords
Description:AC Power Cords 4 PIN 14AWG MALE RECPT1M
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | AC Power Cords |
| RoHS: | Details |
| Wire Gauge - AWG: | 14 AWG |
| Cable Length: | 1 m |
| Current Rating: | 15 A |
| Voltage Rating: | 600 V |
| Brand: | Amphenol SINE Systems |
| Product Type: | AC Power Cords |
| Series: | FADPC |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Power Cords |
| Tradename: | PowerBOSSlite |
HOT
1300030004
Brand:Molex

17521 10 B1
Brand:Volex

IF13-US3-H05-3100-WF-200
Brand:Schaffner

312126-01
Brand:Qualtek

3-133-822
Brand:Schurter

311019-01
Brand:Qualtek
1702002605
Brand:Advantech

AC-C13 NA
Brand:CUI Devices

1300000043
Brand:Molex

223-00008
Brand:Laird Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






